وبلاگ

مزایا و معایب خرید ویلا شهرکی و ویلا مستقل؛ ویلا مستقل بهتر است یا ویلا شهرکی؟

ویلاها در شمال یا به صورت مستقل ساخته می شوند یا به صورت شهرکی! اگر قصد خرید ویلا شهرکی و یا خرید ویلا مستقل در شمال را دارید، در ابتدا باید با مزایا و معایب هر یک آشنا باشید، برای اینکه با مزایا و معایب ویلا شهرکی و ویلا مستقل آشنا شوید، با هلدینگ سفیر همراه باشید....

بیشتر بخوانید

خرید ویلا فلت ارزان قیمت در شمال از هلدینگ سفیر

امروزه اکثر افراد کلمه همکف و فلت را شنیده اند، در واقع ویلاهایی که با اختلاف سطح حداقل یک متر از زمین ساخته می‌ شوند؛ ویلاهای فلت جزو پرطرفدارترین و ارزان ترین نوع سازه می باشد، اگر قصد خرید ویلا فلت را دارید هر آنچه برای خرید ویلا فلت نیاز است که بدانید در این مقاله با هلدینگ سفیر؛ خواهید خواند

بیشتر بخوانید

اهمیت مشاعات در شهرکهای پر تراکم

حتما در مورد مشاعات و مشکلات پیرامون این موضوع شنیده اید، و بسیاری از اشخاص ، به دلیل عدم آشنایی با قوانین، باعث بروز مشکلات می شوند، و معمولا امروزه برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، قوانین موجود را از قبل، متذکر میشوند، ما در این مقاله، کوشیدیم تا به بیان بعضی از مقررات بپردازیم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تفاوت بین ویلا دوبلکس و‌ نیم دوبلکس

ویلاها بر اساس سازه ها، انواع متفاوتی دارند، که هر کدام جلوه خاصی به بنا بخشیده است،اینبار در این مقاله به دو‌نوع از این ویلاها پرداخته ایم، تا هنگامی که نیاز به راهنمائی و مطالعه دارید، از این مطلب استفاده نمائید،

بیشتر بخوانید

چرا هر ایرانی باید به شمال سفر کند؟

شمال ایران یکی از بهترین مناطقی است، که به خاطر برخورداری از نکات مثبت، و همچنین امنیت جاده ای، مسافران و‌گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است، و‌به عنوان قطب گردشگری، شماخته شده است، و با هر بار، مسافرت به این منطقه، هیچ وقت تکراری نمیگردد،چنانچه هنوز به شمال سفر نکرده اید،با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا نقلی و‌ ارزان با ۳۰۰ میلیون پیش

شمال کشور اولویت اول اکثریت، مردم برای مسافرت و سرمایه گذاری در راستای خرید ویلا و زمین می باشد، و‌همین امر سبب گشته، تبلیغات و آگهی هایی برای جذب بیشتر متقاضی در سایتها و دنیای مجازی ثبت شده باشد،ولی مشاوران ویلا سفیر در این مقاله به واقعیت این امر پرداخته اند،برای اطلاعات بیشتر، با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

تغییر کاربری زمین در شمال

امروزه افزایش بهره برداری، سودآوری و سرمایه گذاری، سبب گشته، تا برای جبران کمبودهای زمینهای مسکونی، به تغییر کاربری زمین، روی آورند، و با این روش به ساخت و ساز بپردازند، اما این روش علاوه بر مزایا، دارای مشکلاتی هم می باشند، که بهتر است، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید زمین در شمال یک گنج تمام عیار

قیمت زمین به مرور زمان افزایش می یابد، و پتانسیل و زمینه، رشد و پیشرفت را داراست همچنین با خرید زمین،میتوان با ایجاد کسب و‌ کار، و ساخت و ساز، به یک منبع درآمد، و‌ همچنین اشتغال زائی، پرداخت.

بیشتر بخوانید

فروش ویلا در شمال با ارزانترین قیمت توسط تیم سفیر ویلا

سایت تخصصی سفیر ویلا، در زمینه کاری، خرید و فروش، ویلا، زمین و ... از بروزترین فایل ها و آگهی، و تبلیغات برخوردار است، زیرا در این حرفه، از کادری مجرب، و با سابقه، بکار گرفته شده است، و میتوانند در هر حوزه کاری، به شما یاری رسانند، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

مشکلات احتمالی خرید ویلا در شمال از حیث نوع سند

با خرید ویلا و زمین، در تمام مناطق کشور، یک حق مالکیت، برای مالک پدیدار می گردد، و این حق، به عنوان، سند، در بین افراد جامعه، شناخته شده است، پس بنابراین، علاوه بر تحقیق در مورد بنا، باید به مسائل حقوقی گزینه مدنظر توجه کرد، پس با ما همراه بشید.

بیشتر بخوانید

سند شورایی چیست؟ خرید ویلا شمال با سند شورایی

در این کره خاکی، هر دارائی با ارزشی که به رسمیت شناخته شده باشد، دارای مشخصات است، که به نوعی شناسنامه، و مدرک هویتی است، یکی از این مدارک قانونی، سند می باشد، که انواع گوناگونی دارد، ما در این مقاله به سند شورایی پرداختیم برای اطلاع بیشتر و جلوگیری از مشکلات احتمالی توصیه می شود، با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

چگونگی دریافت کد رهگیری  ملک در املاک

بنابر، سوالات متعددی که در خصوص قانون املاک و کد مطرح گردیده، تیم سفیر ویلا مقاله ای در خصوص اینکه، کد رهگیری چیست؟ و چه کارائی در معاملات دارد؟ ارائه کرده است، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا شمال و مصالح ساختمانی مهم در ویلای جنگلی

با توجه به موقعیت ویلاهای جنگلی دسترسی به آن کمی دشوار بوده و تردد ماشین در آن کم است، بنابراین خبری از آلودگی زیست محیطی و سرب در مناطق جنگلی شمال کشور نیست. چنین ویژگی‌هایی سبب شده است تا خرید ویلا شمال به صورت جنگلی بسیار مورد استقبال قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا شمال و بازسازی آن به سبک لوکس‌‌

امروزه افراد بسیاری در شمال کشور دارای ویلاهای دوبلکس هستند که ترجیح می‌دهند ویلای خود را به شکل مدرن یا به اصطلاح لاکچری طراحی کنند. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید بعد از خرید ویلا شمال، ویلای خود را لوکس کنید، بهتر است بدانید که در ساخت و طراحی آن باید به نکات مهمی توجه داشته باشی

بیشتر بخوانید

قیمت خرید ویلا شمال به سبک نوساز جنگلی

موقعیت قرارگیری ویلاهای جنگلی به گونه‌ای است که با داشتن فضایی زیبا و سکوتی خالص، آرامش را در وجود هر فردی ایجاد می‌کند. چنانچه شما نیز قصد خرید ویلا شمال خصوصا جنگلی را دارید، بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با عواملی که بر قیمت ویلاهای جنگلی تاثیرگذارند، بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید