صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / آمل / زمین داخل بافت آمل

زمین داخل بافت آمل

149

مشاور رمضان هدایتی

** 09117145098

قیمت
1،400،000،000 تومان
شرایط پرداخت زمین داخل بافت آمل بصورت اقساط چهار ماهه می باشد.
کد ملک 18188
زمین
280 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز, تلفن

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

زمین داخل بافت آمل

 

با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و همراهان محترم ویلا دنیز، امیدوارم همیشه لبتون خندون و جیبتون پر پول، در کنار خانواده محترمتان باشید.

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی 280 متر زمین سنددار شهرکی در یک منطقه برند و جنگلی و تهرانی نشین، اگر شما عزیزان قصد خرید زمین جنگلی در منطقه برند را دارید، ما را تا انتهای این آگهی همراهی کنید.

 

مواردی را که باید در خرید زمین در چمستان و آنچه که برای یک معامله امن نیاز دارید!

درباره خرید و ساخت یک ویلا در شمال، شاید شما با این مسئله مواجه شوید که زمین مناسبی را پیدا کنید و به گونه ای که در آینده، هیچ مسائل حقوقی یا مشکلات دیگری برای شما پیش نیاید! اگر به دنبال یک معامله در حوزه خرید و فروش زمین در شمال هستید باید عاقلانه پیش بروید؛ موانع را شناسایی کنید و راه حل های مواجه شدن با آن ها را هم بدانید.

خرید زمین و باغ در شمال، در کنار خرید ویلا در شمال بسیار پر تقاضا هستند، و با توجه به افزایش رقابت، به همان اندازه، مشکلات هم می تواند بیشتر باشد.

اگر با خرید زمین در چمستان امیدوار هستید که ویلای رویایی خود را بسازید، حتما به این فکر خواهید بود که یک زمین با شرایط عالی با کاربری مسکونی در یک منطقه زیبا و خوب پیدا کنید؛ ممکن است قبلا جستجو کرده باشید، اما مطمئنا گزینه های زیادی را به شما برای خرید معرفی کردند که در مناطق مختلف بوده و قیمت های متفاوتی هم داشته اند.

کسانی که برای سرمایه گذاری می خواهند یک زمینی را خریداری کنند، شمال کشور بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است؛ شمال کشور با داشتن آب و هوایی عالی، طبیعت بی نظیر، دوری از آلودگی و شهرهای پر جمعیت، بهترین نقطه جهت سرمایه گذاری و خرید زمین می باشد؛ اگر شما هم خرید زمین را برای سرمایه گذاری می پسندید، دل خودتان را به ما بسپارید و صاحب بهترین ها شوید و با ما سرمایه گذاری با ارزش را تجربه کنید.

خرید زمین دارای قواعد خاصی می باشد و شما اگر به این قواعد توجه نکنید ممکن است نه تنها به سود نرسید بلکه موجب ضرر می شوید و سرمایه های زیادی را از دست می دهید؛ مهم ترین چیزی که باعث می شود شما سرمایه گذاری موفقی داشته باشید، خرید زمین مناسب در شمال است.

این زمین دارای 280 متر مساحت می باشد، که دور آن کاملا محصور شده است و در یک منطقه برند جنگلی قرار دارد؛ اولین چیزی که ذهن شما را درگیر می کند این است که این زمین سند دارد یا خیر؟! بله، این زمین دارای سند تک برگ می باشد و هیچ مشکلی بابت سند ندارد؛ اگر شما عزیزان قصد خرید زمین سنددار را دارید، ما به شما این زمین را معرفی می کنیم؛ انشعابات این زمین از جمله آب، برق، گاز، به روی زمین قرار دارد.

یک نقطه برتر دیگر این زمین، نوع پرداخت آن می باشد، پرداخت این زمین به این صورت می باشد که، نصف مبلغ قرار داد را به صورت نقد و الباقی را به صورت اقساطی پرداخت می نمایید؛ اگر شما همراهان قصد خرید زمین اقساطی را دارید، این زمین پیشنهاد ما به شماست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق در خواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با مشاورین ویلا دنیز می توانید از طریق تماس با ما، با مشاورین مجرب ما در ارتباط باشید.  


محدوده آدرس: کمربندی جنگلی پلاک یک جنگل شهرکی بافت کامل شهرک برند

مشاور رمضان هدایتی

** 09117145098

  • کد ملک: 18188
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
درخواست مشاوره:
ثبت درخواست مشاوره