وبلاگ

مشکلات احتمالی خرید ویلا در شمال از حیث نوع سند

با خرید ویلا و زمین، در تمام مناطق کشور، یک حق مالکیت، برای مالک پدیدار می گردد، و این حق، به عنوان، سند، در بین افراد جامعه، شناخته شده است، پس بنابراین، علاوه بر تحقیق در مورد بنا، باید به مسائل حقوقی گزینه مدنظر توجه کرد، پس با ما همراه بشید.

بیشتر بخوانید

سند شورایی چیست؟ خرید ویلا شمال با سند شورایی

در این کره خاکی، هر دارائی با ارزشی که به رسمیت شناخته شده باشد، دارای مشخصات است، که به نوعی شناسنامه، و مدرک هویتی است، یکی از این مدارک قانونی، سند می باشد، که انواع گوناگونی دارد، ما در این مقاله به سند شورایی پرداختیم برای اطلاع بیشتر و جلوگیری از مشکلات احتمالی توصیه می شود، با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

چگونگی دریافت کد رهگیری  ملک در املاک

بنابر، سوالات متعددی که در خصوص قانون املاک و کد مطرح گردیده، تیم سفیر ویلا مقاله ای در خصوص اینکه، کد رهگیری چیست؟ و چه کارائی در معاملات دارد؟ ارائه کرده است، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

نکات لازم در مورد خرید و فروش ملک مشاع

ملک مشاع امروزه به عنوان یکی از دغدغه های بسیاری از افراد به شمار رفته که این موضوع اکثرا در بحث معامله آن ملک مطرح می شود. ملک مشاع به ملکی گفته می شود که چندین مالک در آن از سهم های متفاوتی برخوردار هستند که البته سهم مالکان در این ملک ها به صورت دقیق مشخص نمی باشد.

بیشتر بخوانید

حکم تخلیه ملک چگونه خواهد بود؟

تخلیه ملک زمانی انجام می شود که مستاجر به دلایلی از تعهدات خود امتناع ورزد که در این صورت صاحب ملک می تواند به صورت قانونی اقدام کرده و حکم تخلیه را برای ملک خود دریافت نماید. البته طرفین قرارداد یعنی مستاجر و موجر نسبت به یکدیگر تعهدات و وظایفی خواهند داشت که باید آن ها را انجام دهند.

بیشتر بخوانید

 مشخصات سند بنچاق چیست

سند بنچاق، مهمترین بخش مالکیت یک ملک داشتن مدارکی است که ثابت کند آن ملک از آن شما می باشد. هر کشوری دارای قوانین خاصی در این رابطه می باشد. در ایران برای اثبات مالکیت یک ملک باید اسنادی در اختیار داشته باشید که ثابت کند آن ملک در اختیار شما قرار داد. برای این اسناد در طول زمان نام های مختلفی به ک

بیشتر بخوانید