وبلاگ

اهمیت مشاعات در شهرکهای پر تراکم

حتما در مورد مشاعات و مشکلات پیرامون این موضوع شنیده اید، و بسیاری از اشخاص ، به دلیل عدم آشنایی با قوانین، باعث بروز مشکلات می شوند، و معمولا امروزه برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، قوانین موجود را از قبل، متذکر میشوند، ما در این مقاله، کوشیدیم تا به بیان بعضی از مقررات بپردازیم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تفاوت بین ویلا دوبلکس و‌ نیم دوبلکس

ویلاها بر اساس سازه ها، انواع متفاوتی دارند، که هر کدام جلوه خاصی به بنا بخشیده است،اینبار در این مقاله به دو‌نوع از این ویلاها پرداخته ایم، تا هنگامی که نیاز به راهنمائی و مطالعه دارید، از این مطلب استفاده نمائید،

بیشتر بخوانید

چرا هر ایرانی باید به شمال سفر کند؟

شمال ایران یکی از بهترین مناطقی است، که به خاطر برخورداری از نکات مثبت، و همچنین امنیت جاده ای، مسافران و‌گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است، و‌به عنوان قطب گردشگری، شماخته شده است، و با هر بار، مسافرت به این منطقه، هیچ وقت تکراری نمیگردد،چنانچه هنوز به شمال سفر نکرده اید،با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تغییر کاربری زمین در شمال

امروزه افزایش بهره برداری، سودآوری و سرمایه گذاری، سبب گشته، تا برای جبران کمبودهای زمینهای مسکونی، به تغییر کاربری زمین، روی آورند، و با این روش به ساخت و ساز بپردازند، اما این روش علاوه بر مزایا، دارای مشکلاتی هم می باشند، که بهتر است، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

نمونه دکور سنتی هنگام خرید ویلا شمال

شاید قبل از خرید ویلا شمال این سوال برای شما ایجاد شود که دکور ویلاهای شمال به چه صورت است؟ ویلاهایی که در شمال به فروش می‌رسند در دو صورت سنتی و مدرن طراحی و ساخته می‌شوند. ویلاهای سنتی به ویلاهایی گفته می‌شود که بر اساس بافتی سنتی و قدیمی با استفاده از مواد و متریال سنتی طراحی می‌شوند

بیشتر بخوانید

روستای فولادکلا کجاست؟ و آب بندان فولادکلا

این روستای زیبا در شهر چمستان با این جاذبه های گردشگری، می تواند یکی از بهترین گزینه برای گردشگری و تفریح باشد، در این روستا آب بندانی واقع گردیده که، گزینه ای برای اقتصاد و اشتغال است، برای کسب اطلاعات بیشتر، به مطالعه این مقاله بپردازید.

بیشتر بخوانید

نوروز 1400 و قیمت ویلا و قیمت زمین در شمال بصورت حدودی

تورم حاکم بر جامعه، قدرت خرید را بسیار پایین آورده است، و خرید و فروش ویلا با توجه اوضاع بیماری در کل کشور، باعث بروز مشکلات همه جانبه گشته است، در این مقاله با ارائه نکات کارشناسان حوزه بازار مسکن، در مورد علت گرانی ملک و ویلا پرداخته ایم، توصیه می کنم با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تفاوت بین سند شورائی و سند تک برگ برای معاملات ملکی در شمال

آیا اطلاعات کافی در مورد تفاوت، سند شورایی و رسمی دارید؟ و یا قصد معامله دارید، برای تصمیم گیری درست برای انتخاب ملک یا ویلا، با سند رسمی و عادی تردید دارید؟پس با ما همراه شوید، چون هدف این مقاله بالا بردن اطلاعات شما در این زمینه می باشد، تا با خرید عاقلانه تر، باعث سرمایه گذاری سودآورتر شوید.

بیشتر بخوانید

عوامل تأثیر گذار بر قیمت ویلا در شمال

مقاله حاضر، عوامل موثر بر نوسانات قیمت ویلا در شمال کشور را، مورد بررسی قرار گرفته داده است، چنانچه قصد خرید ویلا در مازندران را دارید،پیشنهاد می شود برای اطلاعات و آگاهی بیشتر و جلوگیری از ضرر مالیاحتمالی، حتماً تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

بهترین روش سرمایه گذاری در سال 1400 خرید زمین در شمال یا سرمایه گذاری در بورس؟

سرمایه گذاری در هر دو گزینه سود مالی، در طولانی مدت را فراهم میکند، و امری ریسک پذیر میباشد، در نتیجه با یک استراتژی خاص می توانید از سرمایه خود حفاظت کنید.

بیشتر بخوانید

آشنایی با طراحی ویلا به سبک مینیمال

معماری و طراحی ساختمان یکی از مهمترین جذابیت هایی می باشد که با دیدن خانه ها و یا ویلاهای جدید به وجود می آید. سبک های متنوع معماری، خالق شگفتی های بسیاری در ساختمان سازی می باشد. یکی از جدید تر ین و بروز ترین سبک معماری، طراحی ویلا به سبک مینیمال می باشد. که خالق محدودیت و حداقل گرایی در طراحی معما

بیشتر بخوانید

نکاتی در مورد ساخت ویلای شهرکی در مناطق شمالی کشور

ساخت ویلای شهرکی و خرید و فروش ویلا در حال حاضر به عنوان یکی از روش های مناسب برای سرمایه گذاری پر سود محسوب شده که امروزه این امر متقاضیان زیادی پیدا کرده است. علت آن هم کاملا مشخص است طبیعت زیبا، آب و هوای تمیز و پاک و منظره های زیبا بخشی از دلایل عمده سرمایه گذاری در بخش شمالی کشور به شمار می آید

بیشتر بخوانید

آشنایی و چگونگی انتخاب منطقه ای مناسب جهت خرید ویلا در شمال کشور

خرید ویلا در شمال می تواند علاوه بر داشتن سرمایه گذاری بلند مدت ، محلی برای گردش ، تفریح برای ایام آخر هفته و یا تعطیلات آخر سال باشد. اینکه چه منطقه ای از شمال را برای خرید ویلا ، انتخاب می کنید، نیازمند توجه به یک سری شرایط و عوامل دارد.

بیشتر بخوانید

ویلای لوکس در شمال چه مزایایی دارد؟

در نظر داشته باشید که کیفیت و ماندگاری در ویلاهای قدیمی و کهنه به نسبت ویلاهای لوکس که از مصالح گران استفاده می‌شود بسیار کم است. بنابراین بهترین انتخاب برای خرید ویلا در شمال، خریداری ویلای نوساز است که می‌تواند از هزینه‌های اضافی و بازسازی پیش‌گیری به عمل آید.

بیشتر بخوانید

مهارت های اساسی بهترین مشاور املاک دنیا

کسانی که قصد دارند در حوزه مشاور املاک فعالیت کنند، باید یک سری خصوصیات و ویژگی ها را برای موفقیت هر چه بیشتر دارا باشند. در این مقاله برخی از ویژگی های یک مشاور املاک موفق را به طور کامل شرح داده ایم که می تواند شما را برای تبدیل شدن به بهترین مشاور املاک دنیا کمک کند.

بیشتر بخوانید